MÖBLER / Trädgård / Trädgårdsbord 16045386
nr 1604 5386
Trädgårdsbord
metall. Diameter: 65 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 mars 2024
kl 20:41:27
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
6
400 kr
7
700 kr
8
700 kr
7
700 kr (Budbetjänt)
8
800 kr
7